Lukáš Štork radí jak na vlasy

Prodlužování vlasů je dnes velmi oblíbený způsob, jak si zajistit krásné a dlouhé vlasy, aniž byste museli měsíce čekat, než vám narostou. Také se často stává, že mnoho ženám dlouhé krásné vlasy prostě nenarostou nikdy. V určité délce se vlasy začnou třepit a je potřeba konečky vlasů zastřihávat.

Lukáš Štork k tomu říká: „Pro mnoho žen je umělé prodloužení vlasů jediným řešením. Na začátku se to může zdát drahé, ale když si vezmete čas a veškerou kosmetiku, se kterou se o vlasy staráte, než vám narostou – už se to tak drahé nezdá“. Lukáš Štork má mnoho zkušeností s prodlužováním vlasů a ví, jaké problémy nejčastěji ženy trápí.

Redakce: Lukáši, jaké metody prodlužování jsou nejoblíbenější?

Lukáš Štork: už několik let zůstává nejoblíbenější metodou keratin za tepla. To mluvím samozřejmě o prodloužení vlasů ve studiu. Mnoho žen chce ušetřit a prodloužit si vlasy domy – ty si kupují clip-in vlasy, které se jen nacvaknou a kdykoliv se dají zase sundat. Keratin za tepla je oblíbená metoda, kdy se připojí prodloužené vlasy k původním pomocí látky (keratinu). Spoje skoro nejsou vidět a dlouho vydrží. Na opravu se tedy chodí až v době, kdy vlasy odrostou a už to nevypadá přirozeně.

Redakce: Co metoda micro-ring?

Lukáš Štork: metoda micro-ring byla velmi oblíbená nějakou dobu, ale to už je pryč. Výhoda je, že se chemicky nezasahuje do vlasů, velká nevýhoda je ale tak, že malé kroužky bývají většinou vidět. Dnes je aplikujeme pouze vyjímečně. Daleko oblíbenější je metoda TapeX.

Redakce: Co je metoda TapeX?

Lukáš Štork: TapeX jsou vlasové pásky, které se na původní vlasy nalepí. Je to vlastně něco mezi chemickým napojením keratinem a kroužkami micro-ring. Výhoda je, že to vlasy tedy vůbec neničí a přitom spoje nejsou vidět. Metoda je ale dražší.

Redakce: Jaké vlasy k prodloužení by měla žena zvolit?

Lukáš Štork: Tady je velmi důležité si připlatit. Nejlevnější jsou asijské vlasy – jsou ale také měné kvalitní a rozdíl je často vidět. Já vždy doporučuji vlasy evropského typu. Tyto vlasy jsou (už podle názvu) od žen z Evropy, kde se vykupují. Vlasy jsou kvalitní a napojení na původní vlasy pak není poznat – při výběru správného odstínu vlasů.

Redakce: Děkujeme Lukáši za rozhovor. Můžeme najít někde vaše stránky?

Lukáš Štork: Já také děkuji. Stránky jsou nyní ve výrobě – nepleťte si mě ale s Lukášem Štorkem – výživovým poradcem (smích)

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>