Asijské vlasy evropského typu

Vlasy dostupné a za velmi přijatelné ceny.

Pozor! Velmi často se asijské vlasy evropského typu zaměňujíevropskými vlasy Virgin! Rozdíl je však velký - v ceně i samozdřejmě v kvalitě.

Jedné se o typ vlasů přivezený většinou z východní Asie. V těchto oblastech se vlasy vyznačují svoji výraznější tloušťkou a tím i poměrně velkou váhou. Docílením přirozenějšího vzhledu a snížením jejich váhy se používají chemické úpravy a strojové ztenčování. Jelikož jsou  Asijské vlasy evropského typu dostupné pouze v tmavých odstínech dochází k jejich odbarvování na světlé odstíny. Pro zachování lesku a ochrany se obalují jemnou silikonovou vrstvou. Problém nastává, pokud se tato vrstva poruší. Vlasy se třepí a mohou se cuchat.

Doporučujeme zvýšenou opatrnost a toleranci k vlasům. Silikonová vrstva se snadněji poruší častým mytím či foukání horkým vzduchem. Vlasy se nesmějí barvit či podléhat trvalé. (Přečtěte si článek, jak správně pečovat o vlasy!)

Vlasy evropského typu se díky jemné vrstvičce silikonu vyznačují svojí jemností a hebkostí. Navíc pokud za svým názvem nesou dodatek REMY, jedná se o vlasy kvalitnější. Prameny vlasů jsou uspořádány dle směru růstu. Péče o ně je snadnější a představují menší riziko zacuchání.

Životnost vlasů je 4 – 6 měsíců. V kadeřnických salonech se asijské vlasy používají spíše jen k zhušťování vlasů.

I když se může zdát, že vlasy představují určitá negativa, pro metodu prodlužování clip–in, mohou být zcela dostačující. Vlasy jsou pouze na „klip“, do pár minut nasazené. Nevystavují se dennímu mytí a tím můžeme jejich životnost prodloužit až na jeden rok!

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>