Hear Dreams (Heardreams)

Podmínkou metody Hair Dreams je mít vlastní vlasy v délce alespoň 8 –10 cm.

Jedná se o jednu z nejnovějších metod, která umožňuje nejen prodloužení,ale i zhuštění vlasů, přesně podle vašich přání či potřeb.

Pro aplikaci jsou zapotřebí prodlužující prameny vlasů zakončené malými spoji o velikosti 5 – 6 mm. Zahřátím se prodlužující pramen s vlastními vlasy sjednotí a vytvoří tak pevný spoj po dobu 4 – 6 měsíců. Následně dochází k opakovanému posunu vlasů a obnově spojů.

Výsledné spoje jsou velmi lehké a téměř nerozpoznatelné. Pokud je metoda připevněna správně, zákazník spoje vůbec necítí a prodloužené vlasy přirozeně splynou s vlastními.

Aplikační metody se mohou lišit. Již teď existují dva různé typy aplikace. Při typu Selector je každý pramen připevňován samostatně a manuálně. U typu Laserbeamer slouží k připevnění speciální přístroj, který dokáže spojit až 8 pramenů zároveň.

Metoda Hair Dreams je k vlasům šetrná a dodává i jemným vlasům objem.

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>