Metoda Weaving (Weave-on)

Jedná se o sice méně známější metodu prodloužení vlasů. Svoji podstatou se však velmi podobá metodě TapeX.

Aplikace probíhá v přilepení několika pásů vlasů k vlasům vlastním. Místo lepící pásky (TapeX) je pro vytvoření pevných spojů použito speciální lepidlo. Na pás prodlužujících vlasů je nanesena jeho jemná vrstvička, díky které je celý pás přichytnut v nejbližší vzdálenosti od pokožky hlavy.

Vzniklé spoje jsou velmi tenké a téměř nerozpoznatelné. Nanášecí plocha lepidla je tenčí než je lepící páska u metody TapeX.

Metoda se snaží být k vlasům co nejšetrnější, proto užití pouze tenké vrstvy lepidla, které by v opačném případě mohlo vlasům uškodit. S Weave On metodou jsou spoje pevnější, přesto pro dlouhodobé prodlužování vlasů doporučujeme metodu na podobném principu TapeX či TapeX Premium.

Podívejte se na vhodné vlasy k metodě Weave On:                                                                   http://www.vlasy-cz.cz/BRAZILSKE-VLASY/Na-trese/

Zhruba po 2- 3 měsících je potřeba spoje posunout a obnovit. Odstranění je za pomoci profesionální vody či gelu. Nasazení i následná obnova by měla probíhat z rukou odborníka nejlépe v kadeřnickém salónu!

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>