Prodlužování vlasů

Vítejte na největším webu o prodlužování vlasů na českém internetu!

KNIHA ke stažení zdarma! >>

Prodlužování vlasů znamená připevňování pramínků vlasů nebo pásků vlasů k vašim vlastním. Jsou k dispozici různé metody prodlužování, např. clip-in vlasy, když se vlasy jen přicvaknou a k tomu odbornou pomoc nepotřebujete.

Další metody jako je např. prodlužování keratinem už představuje chemické spojení vlasů a v tom případě je lepší navštívit nějaké kadeřnictví.

Prodlužování vlasů je móda posledních let, největší rozšíření nastalo po roce 2000. Ze začátku bylo prodlužování výsadou hlavně celebrit, modelek a dalších vlivných lidí – dnes jsou ale vlasy cenově i technologiemi dostupné každému. Většina kadeřnických salónů dnes nějakou metodu prodlužování nabízí, popř. vlasy prodává.

Za poslední léta bylo vyvinuto mnoho nových metod, jak si vlasy zhustit nebo prodloužit. Na tomto nabízím 12 známých metod, které různé kadeřnické salony používají. Důležitý faktor hraje to, jaké jsou vaše vlastní vlasy – pokud jsou slabé a ne tak husté, je lepší zvolit nějakou šetrnější metodu prodlužování.

Vlasy se dají pořídit i syntetické – největší úspěch ale mají – pochopitelně – pravé lidské vlasy, které se vykupují od lidí z celého světa a hodně z nich se pak následně chemicky upravuje a dobarvuje.

Pokud přemýšlíte o prodloužení vlasů nebo si chcete zatím jen zjistit nějaké informace, jste na správném webu. Najdete zde všechny současné metody prodlužování, druhy vlasů a další užitečné informace – například jaké problémy s prodloužením se můžou dostavit.

Připomínky k webu nebo požadavky k rozšíření stránek o nějaké nové téma nebo metodu můžete psát na e-mail info@vlasy-prodluzovani.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je sysy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>