Clip-in prodloužení vlasů

Krásná s dlouhými vlasy

Nedávné výzkumy v USA znovu potvrdili, že muži dlouhé vlasy u žen oceňují. Ať už se nám to líbí nebo ne, dlouhé vlasy odjakživa muže přitahovaly a žena jim s nimi připadala více sexy.

Dlouhé vlasy jsou známkou krásy a přitažlivosti. Naštěstí je už pryč doba, kdy žena musela čekat, až jí dlouhé vlasy dorostou. To, co už mnoho let využívají slavné celebrity, je nyní dostupné každé ženě!

Hlavní výhody metody clip-in

  1. 1. NENIČÍ VAŠE VLASTNÍ VLASY

  1. 2. NEVIDITELNOST SPOJŮ

  1. 3. RYCHLÉ NASAZENÍ DOMA (DO 5 MINUT)

  1. 4. MOŽNOST SUNDÁNÍ KDYKOLIV A KDEKOLIV


Co je to Clip-in prodloužení vlasů?

Clip-in představuje nejznámější metodu prodlužování vlasů. Její hlavní výhoda spočívá v tom, že vlasy lze kdykoliv nasadit a kdykoliv zase sundat – a to během 5 minut!

Clip-in sponky

Metoda prodloužení spočívá v malých clip-in sponkách, které připnou zakoupené vlasy k vaším vlastním. Tyto clip-in sponky se vyrábějí vždy v barvě vlasů – tím je zaručena neviditelnost sponek.

Které vlasy koupit?

Kvalita vlasů je zásadní při prodlužování vlasů. Naneštěstí běhá po světě mnoho různých podvodníků, kteří pod slibem kvality nabízejí vlasy, které se hned po koupi začnou třepit, vypadávat ze spojů a jejich životnost je pár týdnů.

Při výběru vlasů dejte na svoje kamarádky – nespoléhejte se jen na sliby prodejce!

Proč nakoupit ode mě?

Vždy jsem chtěla mít dlouhé vlasy – konečky se mi ale vždy třepily a celkově vlasy nepůsobily dobře. Rozhodla jsem se proto pro umělé prodloužení. Koupila jsem si drahé vlasy – a po 14 dnech byly zničené. Naletěla jsem. Zkusila jsem ještě několik prodejců, ale většina z nich prodávala mizerné vlasy za vysokou cenu.

Rozhodla jsem se proto najít kvalitní dodavatele, založit e-shop a nabízet nádherné vlasy, se kterými budou všichni spokojení. Zájem o naše vlasy je obrovský. Zde se můžete podívat na reakce našich zákaznic.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>