Syntetické vlasy

Jedná se o vlasy vyrobené ze speciálních mikrovláken tak, aby na první pohled nebyl poznatelný rozdíl mezi vlasy syntetickými a pravými. Představují alternativní řešení přirozených vlasů.

Velkou výhodou je nejširší paleta odstínů a barev. Nízká cena a až roční životnost.
O vlasy je potřeba se starat se zvýšenou péčí. Je nutno si uvědomit, že vlasy syntetické potřebují jiné kosmetické přípravky než vlasy přirozené. Velký důraz je kladen na pravidelné rozčesávání. Hrozí možnost zacuchání vlasů.

Vlasy syntetické nelze vlnit či narovnávat. Ani barvení nepřipadá v úvahu. Po celou dobu si zachovávají svoji strukturu.

Syntetické vlasy se vyznačují specifickým leskem, který se na umělém světle či fotografiích s bleskem neshoduje s leskem přirozených vlasů. Po nějakém čase nošení se výrazný lesk většinou ztratí.

I při doteku vlasů je znát poznatelný rozdíl. Pokud chcete mít nepoznatelný rozdíl prodloužených vlasů, doporučujeme zvolit pravé vlasy!

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>