Clip-in prodloužení

Chcete prodloužit svoje vlasy levně, rychle a bez pomoci kadeřníka?

Pokud ano, je metoda clip–in určena právě pro Vás!

Prodloužení spočívá v připevnění šesti až osmi pásů vlasů za pomocí speciálních clip sponek. Tyto nenápadné spony obsahují silikonový proužek, který chrání vlasy před poškozením a zabraňuje jejich sklouznutí. Jsou přichycené již na pásech clip-in vlasů, manipulace je tedy velmi jednoduchá a samotné nasazení zabere jen pár minut.

Péče o vlasy je velmi snadná a díky možnosti sundání prodloužených vlasů kdykoli a kdekoli, se clip-in vlasy nezatěžují a prodlužují si svou životnost. Zaleží ale i na druhy zvolených vlasů k prodloužení. Pro tuto ohleduplnou metodu prodloužení můžete zvolit například vlasy evropského typu a vybrat si tak ze široké nabídky odstínů.

http://www.uzasnevlasy.cz/2-clip-in-vlasy

Díky mechanickému nasazování jsou velmi šetrné k Vašim vlasům a díky nízké ceně si teď prodloužit vlasy může každý.

Vlasy lze zakoupit ve všech délkách i provedení. K posledním novinkám patří clip-in ofiny či jednotlivé barevné prameny vlasů. Umožňují změnit styl Vašeho účesu bez zásahu kadeřníka.

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>