Metody prodloužení vlasů

Vyberte metodu prodlužování:

Chemické (za tepla): Chemické (za studena): Mechanické prodloužení:

metody prodlužováníSlevové portály dnes nabízí prodloužení vlasů za úžasnou cenu, e-shopy nabízí vlasy, s kterými zvládnete prodlužování sami a každé kadeřnictví vám bude vychvalovat svojí metodu prodlužování jako nejšetrnější, nejekonomičtější, apod.

Dejte si ale pozor, ať – v tom lepší případě – nevyhodíte peníze zbytečně za prodloužení, které vydrží zlomek toho, co prodejce nabízel a v tom horším případě za cenu toho, že vám zničí i vaše vlastní vlasy.

Obecná pravda je taková, že pokud si necháte prodloužit vlasy chemicky, je to pro vaše vlastní vlasy určitě náročnější, než prodloužení pomocí pásků, micro ringů, clip-in sponek, apod.

Podívejte, které metody prodloužení se dnes nabízejí, a vyberte si tu správnou metodu pro vás. Až budete mít vybráno, nezapomeňte se podívat na problémy s prodlužováním, které se můžou dostavit.

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>