Chemické prodloužení za tepla

Chemické metody prodloužení za tepla dostupné v ČR:

keratin

Keratinové ‚nehtíky‘

Chemické prodloužení za tepla představuje nejpevnější vytvoření spojů a vytváří dojem, že prodloužené vlasy jsou vlasy vaše vlastní. Pokud to s prodlouženými vlasy myslíte vážně, měli byste se pravděpodobně zamyslet nad nějakou chemickou metodu prodloužení za tepla.

Prodloužení za tepla má ale samozřejmě také své nevýhody! Ta nejdůležitější je, že při těchto metodách na vlasy působí teplo a pokud metoda nebude aplikována profesionální, může se stát, že vám to poškodí nejen prodlužující vlasy, ale také vaše vlastní vlasy!

keratinova metoda

Keratinová metoda

Chemické metody za tepla tedy určitě nezkoušejte sami doma, ale najděte si nějaké profesionální kadeřnictví. Druhá nevýhoda je vysoká cena. Tyto metody nejsou v ČR zas tolik známé a cena je zatím docela vysoko. Pokud jste si ale jistá, že chcete mít prodloužené vlasy, raději si připlaťte – nebudete litovat!

Vaše vlastní vlasy by měly být zdravé, silné a husté – pokud takové vlasy nemáte a myslíte si, že prodloužením metodou za tepla zvýšíte kvalitu svých vlasů, riskujete tím problémy. Zcela určitě poraďte se svým kadeřníkem a nezkoušejte tyto metody sami doma!

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>