Jak si vlasy vybrat

Metody prodloužení vlasů >>

Druhy vlasů k prodloužení >>


Na českém trhu se můžeme setkat s nespočtem nabídek vlasů určené k prodloužení. Jak se ale zorientovat v širokém spektru cen i internetových obchodů? Tak právě s tímto
nelehkých úkolem bychom Vám chtěli pomoci.

Pro mnoho lidí bude rozhodující cena - a k ceně čekáme i odpovídající kvalitu. Bohužel ne v každém internetovém obchodě je cena zárukou kvality. Proto ještě než si začnete prohlížet nabídky jednotlivých obchodů a e-shopů, podívejte se nejprve na recenze, ptejte se v kamenných obchodech a zjistěte si, jak dlouho na trhu působí. Důležitá otázka, kterou byste se neměli prodejce zapomenout zeptat je, jestli můžete vlasy vrátit, pokud odstín prodlužujících vlasů nebude ladit s barvou vašich přirozených vlasů. I díky této otázce se dozvíte, zda nakupujete od profesionálů a Vaše odkoupené vlasy budou mít náležitou kvalitu.

Jak vybrat správnou barvu vlasů

Každý typ vlasu má speciální číslo svého odstínu. Právě toto číslo by se mělo shodovat s číslem barvy Vašich vlasů. Pokud máte barvu či přeliv, bude pro Vás výběr snazší a odstín prodlužujících vlasů si vyberete přesně podle obarvených vlasů. Pokud jsou ale Vaše vlasy nebarvené, doporučujeme Vám nechat si odhadnout přesnou barvu vlasů ve Vašem kadeřnictví. Pro nebarvené vlasy je nejpřirozenější zakoupit opět vlasy nebarvené. Doporučujeme Evropské vlasy Virgin, které jsou vždy nebarvené a chemicky neupravované. Navíc je jejich doba životnosti nejdelší (až 4 roky) a jako jediné se dají barvit bez rizika poškození struktury vlasu. Pokud Váš výsledný odstín nebude vyhovující, můžete vlasy přebarvit nebo byste měli mít možnost zakoupené vlasy vrátit. Vždy si zjistěte zdali dodavatel tuto možnost vrácení vlasů nabízí.

Jak vybrat tu správnou délku

Od délky se odvíjí i cena. Čím delší a těžší vlasy, tím vyšší cena. Zakoupené vlasy se dají upravovat do jakéhokoli střihu. V každém případě je lepší si po aplikaci prodloužených vlasů poupravit i Váš celkový střih – ten dodá přirozený vzhled a sjednotí vlasy prodloužené s Vašimi pravými.

 

 

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>