Mechanické prodloužení vlasů

Mechanické metody prodloužení vlasů dostupné v ČR:

clip in

Clip-in vlasy

Mechanické prodloužení vlasů představuje nejšetrnější metody. Pokud prodlužujete vlasy nějakou chemickou metodou (zvláště chemickou metodou za tepla), riskujete tím, že si poničíte nebo zlámete vlastní vlasy. Takové metody svěřte do rukou odborníka a nezkoušejte to sami doma, pokud nemáte zkušenosti.

Nejznámější metoda mechanického prodloužení je metoda clip-in. Clip-in vlasy se staly hitem po celém světě díky svému jednoduchému nasazení, kvalitním a pevným spojům a nízké ceně. Tyto vlasy je možno kdykoliv nasadit a zase sundat bez nutné návštěvy kadeřnického salonu. Clip-in metoda umožňuje připnutí jak dlouhých vlasů, tak také ofiny a různých příčesků.

clip-in sponky

Clip-in sponky – různé barvy

Mechanické prodloužení je možné aplikovat na všechny typy vlasů – pokud ale chcete vlasy prodloužit například metodou Micro Ring, měli byste se nejdříve poradit se svým kadeřníkem, zda nebudou vidět spoje (spoje by mohly být vidět, pokud máte vlasy příliš řídké) a zda jsou vaše vlastní vlasy dostatečně silné, aby kovové kroužky „unesly“.

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>