Východoevropské vlasy (kazachšské)

Jedná se o typ vlasů přivezených z oblastí z východní Evropy. Především Ukrajina, Rusko, Bělorusko. Velmi kvalitní vlasy, zejména v hnědých odstínech, se nápadně podobají typu středoevropských vlasů. K dostání jsou rovné i zvlněné (kudrnaté) struktury vlasů.

Vlasy si svůj krásný zdravý vzhled dokáží udržet až po dobu 3 let. Zejména, když se jedná o panenské tmavé vlasy, které nikdy neprošly chemickými úpravami.

Při srovnání kvality s cenou nám vychází jako jedny z nejlepších. Jedinou nevýhodou je omezený počet odstínů, zejména světlých typů vlasů.

Vlasy nejsou náročné na péči a úpravu. Stačí běžné kosmetické produkty, popř. můžete vlasy vyživovat sérem nebo hydratační maskou. Nepodléhají riziku zacuchání, je možno je foukat teplým vzduchem i přebarvovat jejich odstíny. (Přečtěte si článek, jak správně pečovat o vlasy!)


Doporučujeme i k chemickému prodloužení vlasů.

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>