Metoda TapeX Premium

V dnešní době se můžeme setkat s dvojím typem PU-pásků. Pro metodu TapeX jsou použity pásky pouze s jednou stranou lepícího proužku. Pro metodu TapeX Premium se používají oboustranné samolepící proužky, které usnadňují aplikaci a zanechávají vlasy přirozenější na dotek.

.Stejně jako je tomu u metody Micro Ring i zde přibližně po 3 měsících (doba závisí na rychlosti růstu Vašich vlasů) je potřeba PU–pásky pomocí profesionálního odstraňovače sundat a posunout blíže k pokožce hlavy. Po delší době by mohly být spoje ve vlasech viditelné a nepřirozené na dotek.

Výhodou je příjemný, ohebný spoj, který netlačí. Po aplikaci TapeX nebo TapeX Premium si na vlasové spoje není potřeba zvykat. Zejména s metodou TapeX Premium je ve svých vlasech ani na dotek téměř nepocítíte.

přejít k nákupu

1 komentář u “Metoda TapeX Premium

  1. Dobrý den, mám dotaz. Jsem z Brna a mám prodloužené vlasy metodou tape in. Vlasy jsou východoevropské, bohužel nejsem moc spokojena s kvalitou. Myslela jsem, že se lepší nedělá, ale našla jsem na internetu… Tapex Premium měly by to být panenské vlasy kvalitnější… chtěla jsem se zeptat, jestli je nabízíte a kolik by stálo… 55cm dlouhé a 100g? :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>