Evropské (slovanské) vlasy VIRGIN

Za nejlepší kvalitu i přirozený vzhled je lepší si připlatit!

Pokud se rozhodneme pro dlouhodobé a přitom kvalitní prodloužení vlasů. Jsou středoevropské vlasy tou nejlepší volbouEvropské (slovanské) vlasy Virgin jsou nejkvalitnější vlasy, s kterými se můžete na našem trhu setkat. Oblasti výkupu je nejčastěji Česká RepublikaSlovenko a Rakousko.

Někteří prodejci prodávají asijské vlasy evropského typu pod názvem Evropské vlasy Virgin, matou tak zákazníky a vydělávají nečestně. Problém je, že v obchodě často nepoznáte, zda vám prodejce opravdu nabízí pravé evropské vlasy, nebo jestli to jsou asijské vlasy. Nejlepší je poradit se se svou kadeřnicí – ta by měla poznat rozdíl na první pohled.

Pravé evropské vlasy jsou jemné, vláčné, mají menší kutikulu, menší průměr a téměř neobsahují medulu. Tyto evropské vlasy se můžou barvit, žehlit, fénovat a víc s nimi pracovat. Pokud chcete, aby vám vydržely několik let, nastudujte si, jak správně o vlasy pečovat.

Evropské vlasy se vykupují od mladých Evropanek, aby životnost byla co nejdelší a vlasy vypadaly zdravě.

Podívejte se na nabídku slovanských vlasů:                                                                               http://www.vlasy-cz.cz/SLOVANSKE-VLASY

V každém odstínu se jedná o nebarvené panenské vlasy, které neprošly žádnou chemickou úpravou a proto je jejich živost zcela nejvyšší. Pohybující se mezi 3 – 4 roky.

Jedná se vždy o samostatný svazek vlasů, který není namíchaný s vlasy jiných. Opět podléhají kvalitě REMY. Vlasy jsou uspořádány dle svého směru růstu.

Jejich úprava je velmi snadná. Není potřeba žádných speciálních přípravků. Úprava a péče je jen na Vás, pro jaký vzhled se zrovna rozhodnete. Foukání teplým vzduchem, časté mytí i barvení, je umožněno.

Velmi doporučujeme pro každou metodu prodlužování vlasů.

Evropské vlasy Virgin Vám dodají nový přirozený vzhled při prodloužení keratinem i při přicvaknutí příčesku až po dobu 4 let!

Mezi všemi druhy vlasů se jedná o nejvyšší kvalitu, proto je cena o něco vyšší.

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>