Druhy vlasů k prodloužení

Druhy vlasů k prodloužení, které se dovážejí do ČR. Vlasy si můžete objednat v e-shopu.

Základní rozdíl vlasů k prodloužení je v jejich struktuře, a to zda se jedná o vlasy pravé či syntetické (umělé). S rozdílem struktury přichází pochopitelně i rozdílná cena.

Pokud chcete, aby Vám vlasy opravdu přirozeně splynuly s Vašimi vlastními a udrželi si svoji kvalitu a zdravý vzhled po celou svoji dobu životnosti, doporučujeme vybrat si variantu vlasů pravých. I zde se však nenechejte zmást nízkou cenou některých typů vlasů evropského typu. Tento typ, pocházející z Číny, je na pohled hrubší a pouze v tmavých odstínech. Aby se prodejnost vlasů zvýšila i v Evropě, podléhají vlasy ztenčení a náročnému odbarvení - tím se snižuje jejich cena, bohužel na úkor jejich kvality.

Pozor! Nezaměňovat vlasy evropského typu s Evropskými vlasy Virgin, které se odkupují pouze od Evropanek a kvalita je nesrovnatelně vyšší (životnost je až 4 roky!)

Pokud chcete vyzkoušet prodloužení pouze na kratší dobu (několik měsíců) vyzkoušejte nějakou z mechanických metod a použijte syntetické vlasy, které se svoji strukturou velmi blíží k vlasu pravému. Často je cena kvalitního syntetického vlasu srovnatelná s pravými vlasy střední kvality.

Rozdíl mezi zmíněními druhy je poznatelný jak na dotek, tak i s jakoukoli následnou úpravou. Vlasy syntetické nelze tepelně upravovat ( např. kulmovat či rovnat).

Podívejte se, které vlasy prodejci nabízejí, a rozhodněte se sami!

 

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>