Asijské vlasy

Vlasy dovezené většinou z východní Asie se vyznačují svojí výraznou tloušťkou, rovností a tmavými odstíny. Pro nás Evropanky jsou ve většině případů nevyhovující, proto se ztenčují na typ asijské vlasy evropského typu. Tím svoji kvalitu snižují.

Kutikula je nevýrazná, ale výrazně je zde zastoupena medula.

Originální asijské vlasy nepodléhají žádným chemickým úpravám a tím si ponechávají svoji kvalitu. Prameny vlasů jsou uspořádány dle směru růstu vlasů, tzn. podléhají kvalitě REMY. Na trhu se můžeme setkat i s asijskými vlasy – evropského typu, které této kvalitě podléhat nemusí.

Práce a chemické úpravy vlasů by měly probíhat velmi šetrně. Přílišné mytí, foukání teplých vzduchem či žehlení může způsobit ztenčení vlasu a následné cuchání. (Přečtěte si článek, jak správně pečovat o vlasy!)

Užíváním správných kosmetických prostředků si udržíte životnost 6 – 12 měsíců.

Vlasy asijské doporučujeme zvolit, pokud jsou Vaše vlasy pevné a tmavších odstínů. Jemné vlasy světlejších odstínů by spojením asijských vlasů mohly vypadat nepřirozeně.

Použití pro chemické prodloužení přesto nedoporučujeme. Velké riziko pomalého vypadávání ze spojů. Metody Clip–in či lepení vlasových pásků jsou pro krátkodobé užívání vhodnější.

Velkou výhodou je stále velmi výhodná cena.

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>