Brazilské vlasy

Označení Brazilské vlasy představuje kvalitu srovnatelnou  s vlasy evropskými. Jedná se o velmi silné a kvalitní vlasy přivezené z oblastí Jižní Ameriky, kutikula je zachována. Díky pestrosti národností v těchto krajinách jsou k dostání ve všech variacích struktury vlasu: ultra rovné, zvlněné i kudrnaté.

Chemicky neupravované brazilské vlasy jsou k dostání pouze v tmavých odstínech (sytě hnědá až velmi výrazná černá). Světlé odstíny jsou docíleny odbarvením vlasu. Za této metody je vlas ztenčen, nicméně nepoškozen.

Výrazným znakem brazilských vlasů je jejich dlouhotrvající lesk, který si dokáží udržet až po celé 3 roky své životnosti.

Tento exotický typ vlasu je možno kulmovat a opět narovnávat, dle Vašich potřeb. Je přizpůsobivý i náročnému barvení, či trvalé.

Stejně jako evropské vlasy VIRGIN, doporučujeme brazilské vlasy k jakémukoli typu prodloužení vlasů. Zejména pro ženy s přirozeně tmavšími odstíny vlasů.

Brazilské vlasy Vám dodají přirozený lesk i objem.

přejít k nákupu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>